Каталог
+380507001151 Зворотній дзвінок
З 9.00 до 21.00
місто Київ, вул. Кірова 16
Каталог
Ролети Плісе Жалюзі Стельові шини Карнизи Вітражні штанги
Головна Блог "Гардінія Хоум Декор Україна" "Гардінія Хоум Декор Україна"

«Gardinia» – не лише добре відомий бренд, це також надійна компанія-лідер із чітким баченням: пропонувати стильні рішення для будь-яких вікон. «Хороші ідеї для вікон» – наше кредо з моменту заснування компанії в 1950 році. Така мета може звучати досить просто, але, насправді, на її досягнення щоденно сумлінно працюють близько 600 наших співробітників у різних країнах світу. Секрет нашого сталого успіху не лише в сміливості, інноваціях та відчутті сучасного житла, але й таких «секретних інгредієнтах», як любов та пристрасть. Любов до наших творінь, людяність та наші надійні партнери допомагають нам писати нашу історію успіху. Наша пристрасть - нестандартні рішення, як у технологіях, так і в маркетингових концепціях, а також краса та гармонія, які роблять світ кращим щодня.

Ще одна особливість нашої компанії – ставлення до людей та речей. Жоден з наших клієнтів чи партнерів не лишається наодинці, якщо потребує допомоги з нашою продукцією. Сталість та надійність – цінності, відданість яким ми готові підтверджувати щоденно. Саме тому готовність для поставки, стабільний сервіс та повна доступність нашої продукції – не лише примарні слова для нас. Наша компанія працює над цими чинниками щодня та на різних рівнях. Це дозволяє нам пропонувати інновації, наприклад, термічні плісе, які не лише гарно виглядають, але і є енергоефективними. Так ми можемо створювати стильні сучасні колекції, такі як «Шведські моменти». Це дозволяє нам контактувати з нашими клієнтами на різних етапах ланцюга постачання. Це також дозволяє нам створювати привабливі презентації та додатковий функціонал у наших продуктах. Бренд «Гардінія» веде людину до світла та до «ідей для вікон». «Гардінія» - надійний партнер у всіх сферах. Наш дух – продовження душі нашої компанії.

ВІД ІДЕЇ ДО ПРОДУКТУ

«Гардінія» пропонує широкий асортимент продукції: від традиційних тканевих ролетів до модерних плісе та експресивного найсучаснішого дизайну японських штор. На нашу думку, технічна досконалість також означає, що будь-який з наших виробів має встановлюватися швидко, легко і так, ніби його було вироблено за індивідуальним замовленням. Навіть продукти стандартних розмірів. Наша найвища якість призначена для всіх. Впустіть світло і сонячні промені до свого дому.

ДЛЯ ЖИТТЯ ПРИ СВІТЛІ СОНЦЯ НЕОБХІДНІ «ХОРОШІ ІДЕЇ ДЛЯ ВІКОН»

Все почалося з побудови стін навколо наших власних маленьких світів. Товстих стін, які захищали людей від холоду, ворогів та спраглих чужих очей. Незважаючи на те, що ці стіни належать до давно минулих днів та культур, які пішли у небуття, частина їх лишилася. Сучасне мистецтво архітектури спрагле до творення елегантних домівок, що відповідають сучасним стандартам та побажанням їх власників. Та наше бажання мати притулок, надійно захищений від сторонніх очей та метушні навколишнього світу, нікуди не поділося. Справжнє відчуття дому у власній домівці не слід сприймати як данність. Наважившись трансформувати свої ідеї у форми, кольори та світло, можна отримати надзвичайний ефект. Стосунок між каменем та склом визначає відкритий та безжурний характер будівлі. Конструкція, яка видається простою і непретензійною, одночасно має демонструвати свою міць та незалежність серед всього цього гамору. Комфортабельна атмосфера потребує світла. Сонячне світло, яке веде людину додому через увесь день.

«ГАРДІНІЯ» СТВОРЮЄ ГАРНІ УМОВИ ОСВІТЛЕННЯ

Кімнати з чіткими лініями, наповнені сонцем, потребують вікон. Вікон, які виконують свою архітектурну функцію та допомагають наповнити кімнати магічним грайливим світлом. Технологічна місія компанії «Гардінія» почалася з людського бажання створити дизайн вікна, цієї тонкої грані між внутрішнім та зовнішнім світами, настільки гарний та функціональний, наскільки це можливо – в той же час, зберігаючи максимальну свободу вільно обирати між прозорістю та приватністю, світлом і тінню, та керувати злиттям внутрішнього та зовнішнього світів, залежно від ситуації та особистих вимог. Для нас це завжди означало необхідність розробляти інноваційні інтелектуальні рішення, які підкреслюють стиль та поетику кімнати. Дві магічні фрази сьогодення, «модульний дизайн та мобільність» не лише надихають наших дизайнерів, але і є своєрідним викликом для наших продуктових дизайнерів, завдання яких полягає у поєднанні інновацій з духом сучасності та стилем. Результат: продукт, який легко адаптується до вікон будь-якого розміру, умов освітлення та смаку.