Швидка доставка
Повернення товару
Найвища якість
Категорії
 
Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Економіти енергію стає простіше! Ролети термо – дуже гнучкий та функціональний інструмент регулювання освітлення на вікнах, крім того, вони дозволяють зекономіти енергію у найпростіший спосіб. Термо ролети мають рефлектуючий зворотній бік, який покрито шаром алюмінію.

Таким чином, сонячне світло майже не виробляє тепло у наших чотирьох стінах. Завдяки цьому, термо ролети зберігають приємну прохолоду у приміщенні влітку, а взимку – тепло. Термо ролети також ідеально пасують для спалень, тому що вони не лише ефективні та екологічні, але роблять кімнату ще й темною.

З нашими товарами Easyfix кріплення на вікна за допомогою затискачів або клеючих пристосувань стає надзвичайно легким. Відповідно, наші моделі ідеально пасують до вікон із стулкою, що відкривається універсально. Класичні варіанти термо ролет пригвинчуються до стелі, стіни або до ниші (кріплення входить до комлекту). Навіть із класичними ролетами можна спростити встановленя за допомогою відповідних тримачів-затискачів. Відповідні тримачі-затискачі ви знайдете у розділі  «Аксесуари»..