Категорії
 
Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Японські штори

Японські штори – сучасна альтернатива звичайним шторам та гардинам. Вони дуже різноманітні та незвичайні. Японські штори – це гладкі текстильні панелі, що кріпляться до стельової шини. Вони можуть бути розсунуті за бажанням або розташовані одна за одною. В залежності від вашої потреби, ви можете закрити японськими шторами всю поверхню вікна або тільки її частину. Текстильні панелі, що плавно переміщуються по стелі, стануть ідеальним декором для вікон майже будь-якого приміщення.

Японські штори – найкраще рішення для приміщень із великими вікнами та сучасних вітальнь. В офісних приміщеннях їх можна використовувати як захист приватності та захист від сонця, а також як перегородки. Залежно від вашого смаку, гарною ідеєю може стати поєднання різних кольорів японських штор, що дозволить створити стильну атмосферу в офісі або у вашій домівці. Приміщення із панельними шторами нагадує японський дім.

Також ви можете використовувати японські штори, якщо хочете підкреслити чіткість ліній у дизайні приміщення, наприклад, зробити відкриті полички або стелаж та закрити їх від ваших відвідувачів японськими шторами. Навіть відкрита кухня може бути дуже зручно відділена текстильними панелями, щоб створити приємну атмосферу у вітальні.

Наші японські штори не потребують складного догляду. Окремі моделі можна навіть прати (рекомендовано ручне прання). У будь-якому разі, панельні штори можна чистити пилососом на найнижчій потужності.